מאמרים - גינות נוי

גינה חסכונית במים וקלה לתחזוקה
המחסור במים מוביל אותנו למצוא פתרונות לגינה עם מינימום השקייה. בתכנון הנכון גינה כזו יכולה להיות יפהפיה, מקורית ומיוחדת ואף חסכונית בכסף ובזמן.


למאמר המלא לחצו כאן
צבע בגינה - כל השנה
הצבע השלט בגן הוא הירוק כמובן, אבל כולנו רוצים גינה צבעונית ככל האפשר. איך אפשר ליהנות מגינה צבעונית לאורך כל השנה ולא רק מפרחי העונה? עצות נהדרות בכתבה הבאה.


למאמר המלא לחצו כאן
קסמי הגן המוסלמי
באקלים הולך ויבש כמו שלנו, כדאי להכיר את הגן המוסלמי שמקורו בפרס הקדומה.
למאמר המלא לחצו כאן
גינת תבלינים - ליופי ולבריאות
בשנים האחרונות מתבררת החשיבות התזונתית של עשבי תיבול ותרומתם לבריאות שלנו. כך תקימו גינת תבלינים שתספק לכם עשבי תיבול אורגניים.


למאמר המלא לחצו כאן
פטיו - גינה בחצר פנימית
רבים מאיתנו חולמים על בית עם גינה, עם עדיפות לשטח גדול והרבה דשא, אבל לא תמיד זה המצב. איך אפשר לתכנן גינה בחצר פנימית עם מגבלות של ממדים ומקום?


למאמר המלא לחצו כאן
גן על הגג: איך להפוך את הגג שלכם לגן פורח
על "החזית החמישית" שמעתם? לא מדובר במונח צבאי, אלא בגג הבית. ומדוע חמישית? כיוון שהארבע האחרות הן קירות הבניין. מסתבר שגינון בחזית החמישית חשוב לא רק ליופי אלא גם לאיכות הסביבה ואיכות החיים של כולנו. רוצים להקים גינה בחזית החמישית? כדאי להתחיל כאן.
למאמר המלא לחצו כאן
יש לכם גינה קטנה? כך תוציאו ממנה את המקסימום
רוב הבתים צמודי הקרקע אשר נבנו בשנים האחרונות כוללים גינות בעלות שטח מצומצם (250 מ"ר ומטה), שנראות ברובן דומות זו לזו, חסרות אופי וחסרות מעוף.
ככל ששטח הגן קטן יותר, כך עולה חשיבות התכנון הראשוני והצורך בניצול נכון ומקסימלי שלו. איך להפיק את המיטב ממה שיש? איך להפוך את חלקת אלוהים הקטנה שלכם לגינה ייחודית שמתאימה לכם? הנה כמה עצות זהב:


למאמר המלא לחצו כאן
גינה אנגלית: האי הבריטי בחצר שלכם
מכירים את תוכניות הגינון של ה-BBC? אני אוהב מאוד לצפות בהן, גם כי תמיד אפשר ללמוד דברים חדשים אך במיוחד אני מתרשם בכל פעם מחדש מהמקצועיות ומהמקום המשמעותי שתופס הגינון בחיי תושבי בריטניה.
אם גם אתם מחובבי הגינה האנגלית ותרצו לשחזר בחצר שלכם את האווירה הבריטית הדקורטיבית אך פונקציונלית, הכתבה הזו עבורכם.
למאמר המלא לחצו כאן
גינה טרופית – גן העדן הפרטי שלכם
גן טרופי... עצם אזכור השם מעלה מחשבות קסומות על ירוק, אקזוטי, נופים רחוקים במזרח ותחושה של חופשה, ג'ונגל וגן עדן.
אם אתם מעוניינים לשחזר את התחושה הזו בגינה הפרטית שלכם, הנה כמה דברים שחשוב לדעת, שמודגמים בגינה אשר תכננתי.


למאמר המלא לחצו כאן
כל הזכויות שמורות לאורי קראוזה | טלפון: 052-8523868 | ori@birdsandgardens.co.il | אתר על ידי נטאימפקט - עיצוב, הקמת אתרים