מי אנחנו

שלום!

שמי אוֹרי קראוזה, אגרונום, מתכנן ומקים גינות קרקע וגג ומנכ"ל חברת "כן לציפור".

גינון הוא התחביב שלי מגיל 9, וכשבגרתי, נרשמתי ללימודים בחוג למטעים וצמחי נוי בפקולטה לחקלאות ברחובות מתוך מטרה להפוך את התחביב למקצוע.


בשנת 1993 סיימתי תואר ראשון בפקולטה לחקלאות ברחובות של האוניברסיטה העברית בירושלים ומאז אני עוסק בתכנון, עיצוב והקמה של גינות קרקע וגג.

 

בשנת 1996 למדתי את נושא הגן הטיפולי (תרפיה בגינון) במרכז השיקום של אוניברסיטת ניו-יורק וסייעתי בהקמת הגן הטיפולי בבית לוינשטיין.


בשנת 1998 השתתפתי בתערוכת הפרחים בצ'לסי, לונדון בהקמת גינה לכבוד 50 שנה למדינת ישראל בתכנון פרופסור דיוויד סטיבנס מתכנן גינות בעל שם עולמי, גינה אשר זכתה במדליית כסף.

 

כאשר אני מתכנן גינה, אני לוקח בחשבון את כל הצרכים שלכם ובה בעת חשוב לי לשמור על פשטות ולהימנע מאלמנטים מתוחכמים מדי, כדי לשלב את הטבע באופן פרקטי כך שהגן ייראה במיטבו לאורך שנים רבות.
בעבודתי, אני שם דגש על שימוש בצמחיה מקומית, ים-תיכונית המתאימה לאקלים שלנו.


בשנים האחרונות נחשפתי לסוד הקסם של משיכת ציפורי השיר לגינה, אשר הוביל אותי להקמת חברת כן לציפור המייבאת מוצרים למשיכת ציפורי שיר לגינה.


באתר זה, אני מזמין אתכם להתרשם ממגוון מוצרי כן לציפור ומשלל הגינות אשר תכננתי והקמתי במהלך השנים בדרך להגשמת החלום הפרטי שלכם.

 

 

בברכה,
אוֹרי קראוזה
 

כל הזכויות שמורות לאורי קראוזה | טלפון: 052-8523868 | ori@birdsandgardens.co.il | אתר על ידי נטאימפקט - עיצוב, הקמת אתרים